
Mercator katalog
Mercator katalog
Mercator katalog vrijedi od 31.01. do 06.02.2013.
Mercator katalog za veljaču donosi samo najbolje voće i povrće! Mercator i getro katalog tako donosi akciju na voće i povrće.
Tu su Mercator katalog donosi banane po cijeni od 6.99 kuna. Tu su i naranče koje koštaju 9.98 u pakiranju od dva kilograma.
Na akciji Mercator kataloga nalate se i jabuke koje koštaju 6.99 kuna za kilogram. Tu je i papaja koja košta samo 7.99 kuna za kilogram,a snižen je i zeleni kupus koji košta 4.99 kuna.
Mercator katalog donosi i meso na akcijskoj cijeni pa kotleti koštaju samo 29.89 kuna za kilogram. Naravno, tu su i brojni drugi svježi artikli i meso na akcijiu ovom odličnom katalogu za veljaču!
Tu je i piletina svježa koja košta 21.99 kuna za kilogram što znači da je 15 posto snižena. Mercator katalog snizio je i suhomesnate proizvode koji su 25 posto jeftiniji i koštaju 59.99 kuna.
Što je još na akciji u Mercator katalogu pogledajte kod nas a što imaju drugi pogledajte u rubrici ‘Prehrana‘.
Komentirajte!
Mercator i Getro katalog do 6.2.