ZAPISNIK SA IZVLAČENJA 8. KOLA DOBITNIKA NAGRADNE IGRE
“Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!”
Provedena je nagradna igra “Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!” temeljem članka 69. Stavka 5. Zakona o igrama na sreću (N.N: 87/09) i Pravilnika o priređivanju nagradnih igara (N.N. 8/10), te u skladu s Rješenjem Ministarstva financija RH od 01. ožujka 2011. KLASA: UP/I–460–02/10-01/698, URBROJ: 513-07-21-07/11-2. Priređivač nagradne igre je Tommy d.o.o., Domovinskog rata 93, Split, MB 3953084, OIB 00278260010.
Sukladno istim pravilima koja su objavljena na web stranici www.tommy.hr, a prema članku 4. pravila nagradne igre “Vaše snove Tommy ostvaruje i Audi Vam daruje!” provedeno je izvlačenje 8. kola dobitnika koji su sudjelovali u navedenoj nagradnoj igri.
Dobitnici nagrada:
8. nagradno izvlačenje – 02. svibanj 2011.
(za sve pristigle poruke u razdoblju od 25. travnja do 01. svibnja 2011.g.)
Dobitnici 5 x 1.000kn na American Express katici
Ime i prezime
Adresa i grad
Kod
Prodavaonica
Blagajna
Rankica Radetić Cabrilo
Kralja Tomislava 5, 20000 Dubrovnik
UMHPMEHL
T-75, Kralja Tomislava 7, 20000 Dubrovnik
1
Nevena Knežević
Strossmayerova 9, 22000 Šibenik
932A8XMM
T-46, VIdici b.b., 22000 Šibenik
1
Frano Mastelić
Brnaze 532, 21230 Sinj
6K58PP19
T-30, Brnaze b.b., 21230 Sinj
1
Slavica Sovulj
Put vrila 9, 21310 Omiš
CWT9WPHU
T-5, Vukovarska 8, 21210 Omiš
1
Ana Vican
Gorice 86c, 10000 Zagreb
M1492E63
T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubovnik
7
Dobitnici 10 x 500kn vrijednosti Tommy bonova
Ime i prezime
Adresa i grad
Kod
Prodavaonica
Blagajna
Toni Đerek
Pišćine 14, Strožanac, 21312 Podstrana
AP9TDPW2
T-26, Kod Gospe od Siti 2, 21312 Podstrana
2
Sanja Marasović
Put brda 1, 21000 Split
5P67TP6X
T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split
3
Nediljka Marasović
V. Lisinskog 7, 22000 Šibenik
8A2AAX28
T-46, Vidici b.b., 22000 Šibenik
3
Tončica Frana
Balančane 12, 21220 Trogir
295M7EHH
T-90, Matoševa 29, 21210 Solin
1
Vedrana Ivkošić
Imotska 64, 21000 Split
DY688PA3
T-9, Domovinskog rata 93, 21000 Split
4
Nelica Jakišić Živaljić
Templarska 19, 21000 Split
C47UTPX1
T-28, Dubrovačka 1, 21000 Split
1
Ivica Vukoić
Ladovići 47, Kalinovica, 10436 Rakov potok
W9H5TEXD
T-55, Prudnjaci 1, 10437 Bestovje
1
Nedjeljka Bravić
Čaporice 11, 21240 Trilj
DW583P85
T-31, Bana Jelaćića 4, 21240 Trilj
2
Petra Dragojević
Zlatni potok 20, 20000 Dubrovnik
E534MEEU
T-60, Vukovarska 36, 20000 Dubrovnik
5
Suzana Štefanić
Tina Ujevića 38, 10430 Samobor
K121DXDY
T-43, Svetonedeljska 13, 10430 Samobor
2
U Zagrabu, 02.05.2011. god.
Komentirajte!
Dobitnici 2. SMS nagradne igre